Hakkımızda

Bir radyoculuk klasiği ALEM FM...

Bir yayıncılık referansı ALEM FM...

Bir radyo programcılığı okulu ALEM FM..

Çeyrek asra yaklaşan bir frekans gururu ALEM FM...

 

19 Ocak 1994'te dinleyicilerine ilk kez “merhaba” diyen ALEM FM, Türkiye'nin ilk özel radyolarından biri olmasının yanısıra, erişimi en yüksek özel radyoların başında gelmektedir. İstanbul başta Marmara Bölgesi'nde 89.2, çoğunluğu 89.3 frekansından olmak üzere 50 ana merkezden tüm Türkiye'ye yayın yapmaktadır.

 

Türk pop müziğinde öncü bir rol üstlenen, geniş kitlelere hitap eden ALEM FM’de program içerikleri geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir. Yüksek teknolojiye sahip ekipmanı yerinden yayın yapma olanağı sağlayan canlı yayın araçlarıyla ALEM FM, merkez stüdyo koşullarını dünyanın her yerinde oluşturarak yeryüzünün pek çok farklı ülkesinden canlı yayınlar gerçekleştirmektedir.

 

ALEM FM'i Digiturk 401. Kanal, uydu alıcıları, www.alemfm.com internet sitesi ve mobil cihaz uygulamaları üzerinden dinleyebilirsiniz.

 

Deneyimli radyocularıyla, birbirinden dinamik, eğlenceli ve samimi programların adresi haline gelen ALEM FM, yayın hayatı boyunca gerek dinleyiciler gerekse bağımsız dernek ve kuruluşlar tarafından sayısız ödüle layık görülmüştür.

 

Amacımız ilginize layık olmayı sürdürmektir.

 

Alem'in En İyileri