Ünlü şarkıcıdan şaşırtan açıklama

Koronavirüsü yenen şarkıcı Hadise, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle bu kez de anksiyeteye (kaygı bozukluğu) yakalandığını söyledi.

Ünlü şarkıcıdan şaşırtan açıklama

- ERÇİN DAĞ EYSEN

Şarkıcı Hadise, yılbaşı akşamı gerçekleşen ‘O Ses Türkiye’nin kamera arkasını vlog çekti. Geçtiğimiz aylarda koronavirüse yakalanan şarkıcı, hastalık süresince yaşadıklarını da ilk kez anlattı. Korona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol açtığını söyleyen sanatçı, şunları söyledi:

ÖKSÜRÜK HİÇ GEÇMEDİ

Şarkıcı, “Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim. 2 hafta kendi evimde tek başıma kaldım. 4 hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu.

Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı” dedi.

Alem'in Seçtikleri

Alem'in Seçtikleri


01:00 - 07:00
Alem'in Seçtikleri
Kafa Açan Uzman

Kafa Açan Uzman

Hafta içi her gün
07:00 - 09:00
Kafa Açan Uzman
  • SOHBETE KATIL