Murat Boz'dan yeni klip...

"Janti" albümü ile bu yaza damgasını vuran Murat Boz, “Adını Bilen Yazsın” şarkısının klip çekimleri için önceki gün kamera karşısına geçti.

Murat Boz'dan yeni klip...

Ünlü yönetmen Murad Küçük tarafından ve 35 kişilik teknik ekip eşliğinde çekimleri gerçekleşen klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi.

Klipte uygulanan "Point Of  View"  çekim tekniği Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Bu teknik ile fark yaratan “Adını Bilen Yazsın” klibi izleyiciye sıradışı bir kurgu vaad ediyor. Tüm hikayeyi oyuncuların kendi gözünden yansıtan tekniğin en büyük özelliği ise izleyenlerin hikayede kendini bulması... Oyuncular için özel çekim kasklarının kullanıldığı klipte 4 farklı mekan seçildi. Farklı mekanlardaki sürpriz kareler ile gündeme oturacak video klibin çekimleri ise yaklaşık 16 saat sürdü. Araba sahnelerinin tamamı trafiğe kapalı alanda gerçekleşirken, point of view kullanımı set içinde ve kamera arkasında sanatçı ve ekibe eğlenceli anlar yaşattı. Ayrıca klipte Murat Boz’a Amerikalı oyuncu Moli Jane eşlik etti.

"Adını Bilen Yazsın" klibi ünlü şarkıcının 9 Temmuz Çeşme Açıkhava konserinde ilk kez gösterime sunulacak ve ardından tüm video müzik kanallarında ve dijital platformlarda müzikseverlerle buluşacak.

Alem'in Seçtikleri

Alem'in Seçtikleri


01:00 - 07:00
Alem'in Seçtikleri
Kafa Açan Uzman

Kafa Açan Uzman

Hafta içi her gün
07:00 - 09:00
Kafa Açan Uzman
  • SOHBETE KATIL