Dinle
Anket
En beğendiğiniz cover şarkı hangisidir?


Eylül Geldi Sonra...

Rock müziğin güçlü sesi Emre Aydın yeni albümü "Eylül Geldi Sonra" ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor. Yeni albümünde ağırlıklı olarak kendi şarkılarına yer veren Emre Aydın; Sezen Aksu ve Nazan Öncel’in de iki unutulmaz şarkısını yeniden seslendirdi.

Afilli Yalnızlık, Git, Hoşçakal, Son Defa, Beni Biraz Böyle Hatırla, Soğuk Odalar, Bu Yağmurlar gibi birçok şarkısıyla milyonların kalbini fetheden Emre Aydın, 4. solo albümü "Eylül Geldi Sonra" ile yine adından sıkça söz ettirecek.

Çıkardığı tüm albümler ile satış rekorları kıran Türkçe Rock Müziğin güçlü ismi Emre Aydın, yeni albümünün stüdyo kayıtlarını İsveç’te tamamladı. Düzenlemelerde Mustafa Ceceli ve Mats Valentin ile çalışan Emre Aydın; 10 şarkılık albümde 8 şarkının da söz ve müziğini yaptı. Sezen Aksu’nun "Belalım" ve Nazan Öncel’in "Geceler Kara Tren" şarkılarını da kendi yorumuyla seslendiren Emre Aydın, yeni albümüyle yine hayranlarının gönlünü fethedeceğe benziyor.

2008 yılında MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde (EMA) Türkiye’nin En İyi Sanatçısı seçilen, ardından Liverpool’da yapılan finalde 21 ülkenin birincisini geride bırakarak "Avrupa’nın En İyi Sanatçısı" ödülüne layık görülen Emre Aydın’ın şarkıları dijital ortamda da 100 milyon adetin üzerinde hit almış durumda...

"Eylül Geldi Sonra", Emre Aydın’ın kurduğu 565 Müzik Yapım ve DMC işbirliği ile müzik raflardaki yerini aldı.